Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Opravy a údržba výťahov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Opravy a údržba výťahov

  • Uverejnené
    15/06/2022
  • Lehota
    19/07/2022
  • Otváranie ponúk
    19/07/2022
  • Udelenie zákazky
    06/09/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50750000 Opravy a údržba výťahov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
78,120.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Vnútroštátne registračné číslo: 188710061
Poštová adresa: Konstitucijos pr.3
Mesto: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 09601
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Irina Fišer
Hlavná adresa: http://www.vilnius.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/07/2022 10:45
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
78,120.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: UAB Liftai EU
Poštová adresa: Panerių g. 51-400
Mesto: Vilnius
PSČ: 03160
Krajina: LTU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.