Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Southend-on-Sea: Rekreačné, kultúrne a športové služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené kráľovstvo-Southend-on-Sea: Rekreačné, kultúrne a športové služby

  • Uverejnené
    10/08/2018
  • Lehota
    11/09/2018
  • Otváranie ponúk
    11/09/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Southend-on-Sea Borough Council
Miesto plnenia
NUTS code: United Kingdom
Sídlo kupujúceho
NUTS code: United Kingdom
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
92000000 Rekreačné, kultúrne a športové služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
420,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
DN357936
Opis

Southend-on-Sea Borough Council on behalf of the SEAT programme is seeking tenders from suitably experienced and qualified providers for the provision of cycle hubs across the South Essex area with a strong focus in Basildon, Southend and Tilbury and a cycle loan scheme operating across the South Essex area. The emphasis within these requirements is on access to education, training and employment and wherever possible the schemes should create training and employment opportunities for people in South Essex.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://procontract.due-north.com/Advert/Index?advertId=2be58956-029b-e811-80ed-005056b64545
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/09/2018 12:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.