Publications Office of the EU
DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
  • Lehota
    02/10/2026
  • Otváranie ponúk
    02/10/2026
Stav
Uverejnené
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Institut klinické a experimentální medicíny
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33694000 Diagnostické činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
7,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
PZ-2026-0000758
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových diagnostických kazet určených pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve včetně bezplatné výpůjčky kompatibilního analytického systému v počtu 2 ks včetně poskytování servisní podpory po celou dobu výpůjčky. Vypůjčený systém musí umožňovat provádění komplexního viskoelastického hodnocení hemostázy z plné krve přímo u pacienta (point-of-care) a být určen pro použití zejména v kardiochirurgii, transplantační chirurgii, cévní chirurgii, traumatologii a intenzivní péči.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/10/2026 10:00
Metóda zadávania zákazky
Nejnižší nabídková cena
Odhadovaná hodnota
7,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.