Publications Office of the EU
Francúzsko-Saint-Nazaire: Rôzne záhradnícke potreby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Saint-Nazaire: Rôzne záhradnícke potreby

  • Uverejnené
    11/03/2020
  • Lehota
    27/04/2020
  • Udelenie zákazky
    10/07/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Commune de Saint-Nazaire
Miesto plnenia
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
16160000 Rôzne záhradnícke potreby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
260,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
41,693.12 EUR
Referenčné číslo ponuky
2019111411mv
Opis

La présente consultation est passée en groupement de commandes entre les communes de Saint-Nazaire et Pornichet et La Carène, la ville de Saint-Nazaire étant le coordonnateur.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.agglo-carene.fr/demarches-et-infos-pratiques/marches-publics-414.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kupujúci
Ville de Saint-Nazaire: accueil général
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
260,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
41,693.12 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SAS Modis
Poštová adresa: 26 rue de la Vendée
Mesto: Saint-Léger-sous-Cholet
PSČ: 49280
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.