Publications Office of the EU
Nórsko-Oslo: Pátracie a bezpečnostné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Oslo: Pátracie a bezpečnostné služby

  • Uverejnené
    07/05/2021
  • Lehota
    04/06/2021
  • Otváranie ponúk
    04/06/2021
  • Udelenie zákazky
    08/07/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stortinget
Miesto plnenia
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO Norge
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79700000 Pátracie a bezpečnostné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,500,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,500,000.00 NOK
Referenčné číslo ponuky
2021/2221
Opis

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/06/2021 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
1,500,000.00 NOK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KPMG AS (Hovedenhet)
Poštová adresa: Sørkedalsveien 6
Mesto: OSLO
PSČ: 0369
Krajina: NOR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.