Publications Office of the EU
Universitätsklinikum Münster - Gebäude 2320 Studienhospital - Erweiterung Seminarbereich | 1051-G24 Innenputzarbeiten - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Universitätsklinikum Münster - Gebäude 2320 Studienhospital - Erweiterung Seminarbereich | 1051-G24 Innenputzarbeiten

  • Uverejnené
    07/05/2024
  • Lehota
    06/06/2024
  • Otváranie ponúk
    06/06/2024
  • Udelenie zákazky
    19/07/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Universitätsklinikum Münster
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45410000 Omietkarské práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
1051-G24
Opis

Innenputzarbeiten

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0Y6XY135AQCJ8
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0Y6XY135AQCJ8
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/06/2024 11:00
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ISP Fassadenbau GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Börrstadt
PSČ: 67725
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.