Publications Office of the EU
Ramavtal för klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Ramavtal för klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt

  • Uverejnené
    17/11/2023
  • Lehota
    18/12/2023
  • Otváranie ponúk
    19/12/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Västra Mälardalens Kommunalförbund
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90000000 Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
8,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
VMKF-U 2023.134
Opis

Uppdraget avser ramavtal avseende klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt genom avrop från beställarna Beställarens avsikt är att hålla kommunala fastigheter och andra objekt med tillhörande komponenter, både inom och utomhus, fria från klotter, föroreningar etc.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/12/2023 00:00
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.