Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Zdravotnícke vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Zdravotnícke vybavenie

  • Uverejnené
    03/05/2021
  • Lehota
    31/05/2021
  • Otváranie ponúk
    31/05/2021
  • Udelenie zákazky
    24/08/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Královéhradecký kraj
Miesto plnenia
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33100000 Zdravotnícke vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,220,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,195,600.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/05/2021 09:00
Kupujúci
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,220,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
2,195,600.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Poštová adresa: Knínická 1577/8
Mesto: Kuřim
PSČ: 664 34
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.