Publications Office of the EU
Poľsko-Kutno: Zariadenie lietadiel - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Kutno: Zariadenie lietadiel

  • Udelenie zákazky
    14/11/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34741000 Zariadenie lietadiel
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,951,219.51
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,909,500.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
224/2016
Opis

Zakup technicznych środków materiałowych (podzespołów rejestratora parametrów lotu S2-3a/MiG-29) do realizacji biuletynu konstrukcyjnego P/O/U/5326/K/11.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,951,219.51
Konečná hodnota zákazky
1,909,500.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Poštová adresa: ul. Księcia Bolesława 6
Mesto: Warszawa
PSČ: 01-494
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.