Publications Office of the EU
Lotyšsko-Jelgava: Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Jelgava: Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)

  • Uverejnené
    31/01/2018
  • Lehota
    01/03/2018
  • Zrušené
    28/04/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Miesto plnenia
NUTS code: LV003 Kurzeme
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LV00 Latvija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
LLU 2018/17/AK
Opis

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Vnútroštátne registračné číslo: 90000041898
Poštová adresa: Lielā iela 2
Mesto: Jelgava
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-3001
Krajina: LVA
Kontaktná osoba: Inese Sprukta
Hlavná adresa: http://www.llu.lv
Elektronicky:
www.eis.gov.lv
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/03/2018 15:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.