Publications Office of the EU
Dodávka potravín (2026) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka potravín (2026)

  • Uverejnené
    20/10/2025
  • Lehota
    30/10/2025
  • Otváranie ponúk
    30/10/2025
  • Udelenie zákazky
    03/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Semmelweis Egyetem
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HU110 Budapest
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15890000 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
6
Referenčné číslo ponuky
EKR001565722025
Opis

Získanie studených potravín a varných prísad pre Semmelweis University v 6 častiach. Čiastočná rámcová zmluva na jeden rok, od 1. januára 2026 do vyčerpania finančného krytia alebo najneskôr do 31. decembra 2026. Ponuky sa môžu predkladať po častiach pre celkové uvedené množstvo. Časť 1: Nadobudnutie mäsa a mäsových výrobkov Časť 2: Nadobudnutie mlieka a mliečnych výrobkov Časť 3: Nákup pekárenských výrobkov Časť 4: Nadobúdanie ovocia, zeleniny a vajec Časť 5: Nadobúdanie suchého tovaru časť 6: Nákup mirelitových produktov

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001565722025
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001565722025
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
30/10/2025 11:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.