Publications Office of the EU
Švédsko-Luleå: Opravy a údržba zariadenia reštaurácií - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Luleå: Opravy a údržba zariadenia reštaurácií

  • Udelenie zákazky
    01/02/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Luleå Kommun
Miesto plnenia
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50882000 Opravy a údržba zariadenia reštaurácií
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
16,000,000.00 SEK
Referenčné číslo ponuky
KLF 2022/48
Opis

Frivilig förhandsinsyn avseende service, underhåll och tillsyn av fettavskiljare hos kommunens anläggningar. Upphandlingen genomförs som förhandlat förfarande utan föregående annonsering med hänvisning till 6 kap. 14 § LOU, d.v.s. av tekniska skäl endast en möjlig leverantör

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
16,000,000.00 SEK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Bioteria Technology AB
Poštová adresa:
Mesto: Täby
PSČ:
Krajina: SWE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.