Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Uverejnené
    03/05/2023
  • Lehota
    29/05/2023
  • Otváranie ponúk
    14/07/2023
  • Udelenie zákazky
    21/11/2023
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Miesto plnenia
NUTS code: ES24 Aragón
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33793000 Sklenené výrobky pre laboratóriá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
580,759.26 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
2023/A-SU-0044
Opis

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Vnútroštátne registračné číslo: B99354607
Poštová adresa: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Mesto: Zaragoza
Kód NUTS: ES243
PSČ: 50018
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Hlavná adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/07/2023 12:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.