Publications Office of the EU
Grécko-Sindos Thessalonikis: Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Grécko-Sindos Thessalonikis: Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)

  • Udelenie zákazky
    19/09/2013
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Opis

Προμήθεια επιστημονικού-ερευνητικού εξοπλισμού του Αλεξανδρείου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Είδος 11: Ηχόμετρο τύπου 1

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,500.00
Konečná hodnota zákazky
2,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Enco ΕΠΕ
Poštová adresa: Αχ. Παράσχου 32
Mesto: Αθήνα
PSČ: 114 73
Krajina: GRC
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.