Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

E-Santa Cruz de Tenerife: Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

  • Udelenie zákazky
    29/11/2011
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: ES709 Tenerife
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
140,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
605,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2 0814 2011 0170
Opis

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
140,000.00
Konečná hodnota zákazky
605,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Embutidos Tenerife SA
Poštová adresa: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Mesto: La Esperanza-El Rosario
PSČ: 38290
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.