Publications Office of the EU
Generalsanierung Wirtschaftsschule Nördlingen - Dachdecker- und Spenglerarbeiten - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Generalsanierung Wirtschaftsschule Nördlingen - Dachdecker- und Spenglerarbeiten

  • Uverejnené
    17/04/2025
  • Lehota
    26/05/2025
  • Otváranie ponúk
    26/05/2025
  • Udelenie zákazky
    09/07/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landratsamt Donau-Ries
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE27D Donau-Ries
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45261210 Pokrývačské práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
336,853.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
264,690.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
20-25-FB12
Opis

Baustelleneinrichtung; Gefälleausgleich, Dampfsperre Bitumenbahnen; Wärmedämmung Mineralwolle; Dachabdichtung mit FPO-Bahnen; etc.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/2c2416ed-34d3-46d2-98ea-e5a696fff6bd
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/2c2416ed-34d3-46d2-98ea-e5a696fff6bd
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/05/2025 10:00
Metóda zadávania zákazky
Preiskriterium
Odhadovaná hodnota
336,853.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
264,690.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: magoda GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Nürnberg
PSČ: 90441
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.