Publications Office of the EU
Rumunsko-Bacău: Zariadenia letísk - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bacău: Zariadenia letísk

  • Uverejnené
    04/02/2020
  • Lehota
    09/03/2020
  • Udelenie zákazky
    23/11/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Regia Autonomă Aeroportul Internațional „George Enescu” Bacău
Miesto plnenia
NUTS code: RO211 Bacău
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO211 Bacău
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34960000 Zariadenia letísk
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
13,765,796.40 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
13,765,796.40 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
4278841_2020_PAAPD1119712
Opis

Achizitia consta in dotarea cu echipamente aeroportuare pentru dezapezirea/degivrarea/antigivrarea suprafetelor de miscare, in cadrul R.A. Aeroportul International „George Enescu” Bacău, dupa cum urmeaza:
— lot 1: autospeciala de indepartat zapada cu plug, perie si suflanta – 2 bucati;
— lot 2: autospeciala de degivrare/antigivrare pentru pista, cai de rulare si platforma de aviatie cu material solid si lichid – 1 bucata;
— lot 3: autofreza de zapada – 1 bucata si utilaj multifunctional echipat cu sisteme de indepartat zapada (freza, plug, perie etc.) – 1 bucata.
Descrierea echipamentelor este disponibila in sectiunea caietului de sarcini din cadrul prezentei documentatii de atribuire.
Valoarea estimata a contractelor fara TVA pentru fiecare lot in parte:
— lot 1 – 6 389 266,80 RON;
— lot 2 – 2 905 905,60 RON si
— lot 3 – 4 470 624,00 RON si este compusa din valoarea totala a utilajelor, precum si a oricaror alte forme de remuneratii aferente serviciilor conexe furnizarii (transportul acestora la adresa indicata etc.).
Termenul-limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 20 de zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor, solicitarile de clarificari vor fi transmise în SEAP. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi inainte de data-limita stabilita pentru depunerea ofertelor.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Regia Autonomă Aeroportul Internațional „George Enescu” Bacău
Vnútroštátne registračné číslo: RO 4278841
Poštová adresa: Str. Aeroportului nr. 1
Mesto: Bacău
Kód NUTS: RO211
PSČ: 600324
Krajina: ROU
Kontaktná osoba: Lucian Neacșu
Hlavná adresa: www.bacauairport.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.