Publications Office of the EU
Francúzsko-Vannes: Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Vannes: Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo

  • Udelenie zákazky
    22/01/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
EADM agissant au nom et pour le compte de la commune de Trefflean
Miesto plnenia
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRH04 Morbihan
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45215100 Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
753,694.37 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
12
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.