Publications Office of the EU
Poľsko-Poznań: Zdravotnícke vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Poznań: Zdravotnícke vybavenie

  • Uverejnené
    13/10/2017
  • Lehota
    23/11/2017
  • Udelenie zákazky
    12/12/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33100000 Zdravotnícke vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
943,921.68 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
893,972.04 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
DZP/418/2017
Opis

Pakiet nr 1.
1. Dzierżawa systemu do fakoemulsyfikacji, 2 szt. aparatów – 36 miesięcy
2. Dzierżawa mikroskopu – 1 szt. (minimum z 2013 roku) – 36 miesięcy
3. Zestaw do fakoemulsyfikacji – 2250 szt.
4. Zestaw do witrektomii przedniej – 240 szt.
Pakiet nr 2.
1. Wężyk do podawania dekaliny – 300 szt.
Pakiet nr 3.
1. Dexamethasonum injekcja doszklistkowa – 12 szt.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Poštová adresa: ul. Przybyszewskiego 49
Mesto: Poznań
Kód NUTS: PL415
PSČ: 60-355
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Klaudia Nyga
Hlavná adresa: www.spsk2.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.