Publications Office of the EU
Verejná súťaž Spoločenstva na dodávku bezplatných maceračných strojov a na dodávku ich jednorazových kontajnerov s biologickým odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Verejná súťaž Spoločenstva na dodávku bezplatných maceračných strojov a na dodávku ich jednorazových kontajnerov s biologickým odpadom

  • Uverejnené
    08/05/2024
  • Lehota
    07/06/2024
  • Zrušené
    18/05/2026
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
A.O. San Giovanni Addolorata
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,001,404.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Otvorené konanie na úrovni Spoločenstva podľa článku 71 legislatívneho dekrétu č. 36/2023 na udelenie úveru na bezplatné dodanie maceračných strojov a dodanie príslušných jednorazových kontajnerov biologického odpadu potrebných pre nemocnicu San Giovanni Addolorata na obdobie 36 mesiacov s možným zmluvným predĺžením o ďalších 24 mesiacov, jednej dávky v celkovej výške 600 000,00 EUR bez DPH plus 1 404,00 EUR bez DPH – 1 712,88 EUR vrátane DPH za bezpečnostné poplatky, ktoré nepodliehajú zníženiu.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
1,001,404.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.