Publications Office of the EU
Francúzsko-Paríž: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Paríž: Stavebné práce

  • Uverejnené
    17/05/2017
  • Lehota
    14/06/2017
  • Otváranie ponúk
    15/06/2017
  • Udelenie zákazky
    13/07/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
OSICA — Groupe SNI
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR101 Paris
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
40.00 EUR
Počet častí
8
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Lot 1: T3P — Remplacement de menuiseries extérieures Lot 2: T4B — Remplacement de boîtes aux lettres et équipements de halls divers Lot 3: T5P — Remplacement de portes palières, de portes de coursives et de portes pavillonnaires Lot 4: T36 — Réfection et entretien des couvertures avec et sans isolation thermique Lot 5: T37 — Réfection et entretien des complexes d'étanchéité de toitures terrasses Lot 6: T38 — Ravalement, protection et isolation thermique des façades Lot 7: T45 — Lessivage et peinture des parties communes Lot 8: TREV — Réfection des revêtements de murs et sols en parties communes.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: OSICA — GROUPE SNI — Direction Technique
Poštová adresa: 102 avenue de France
Mesto: Paris cedex 13
Kód NUTS: FR10
PSČ: 75646
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.marches-securises.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/06/2017 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.