Publications Office of the EU
Francúzsko-Le Muy: Generátorové hnacie agregáty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Le Muy: Generátorové hnacie agregáty

  • Udelenie zákazky
    12/06/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Service Départemental d'Incendie et de Secours du Var
Miesto plnenia
NUTS code: FRL05 Var
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL05 Var
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31121000 Generátorové hnacie agregáty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
112,236.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2212_01
Opis

Le marché public porte sur la fourniture, livraison, installation, mise en service et maintenance de groupes électrogènes fixes sur des sites du Service Départemental d'Incendie et de Secours (SDIS) du Var.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
112,236.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SE2M INDUSTRIE SARL
Poštová adresa: 391 Route Nationale 97
Mesto: La Farlède
PSČ: 83210
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.