Publications Office of the EU
Slovensko-Skalica: Služby verejnej cestnej dopravy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Skalica: Služby verejnej cestnej dopravy

  • Oznámenie výsledkov
    31/12/2016
  • Odhad zverejnenia
    30/12/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Mesto Skalica
Miesto plnenia
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
805,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
4128/2016
Opis

Výber dopravcu, ktorý bude zabezpečovať poskytovanie služieb vo verejnom záujme a to pravidelnú mestskú autobusovú dopravu (MHD) pre potreby cestujúcej verejnosti v k.ú. Skalica.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
805,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.