Publications Office of the EU
Nová výskumná budova DKFZ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Nová výskumná budova DKFZ

  • Oznámenie výsledkov
    05/05/2023
  • Odhad zverejnenia
    15/06/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45215100 Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
18,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Nová výskumná budova DKFZ. Plánuje sa veľa individuálnych obchodov (2022 – 2026). Informácie o obsahu a rozsahu jednotlivých častí sa poskytujú samostatne spolu so samostatným oznámením. Ďalšie oznámenia sú naplánované na roky 2022/2023.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Poštová adresa: Fetscherstraße 74
Mesto: Dresden
Kód NUTS: DED21
PSČ: 01307
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.uniklinikum-dresden.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Kupujúci
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
18,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.