Publications Office of the EU
DNS - Lesnícke činnosti v pestovnom procese na OZ Považie, OZ Sever a OZ Tatry - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DNS - Lesnícke činnosti v pestovnom procese na OZ Považie, OZ Sever a OZ Tatry

  • Uverejnené
    12/08/2026
  • Dnes
    03/09/2026
  • Lehota
    16/09/2026
Stav
Uverejnené
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77230000 Služby súvisiace s lesníctvom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,279,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Opis

Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") bude vykonanie čistenia plôch od zvyškov po ťažbe, príprava pôdy na obnovu lesa, obnovu lesa sadbou alebo sejbou, následnú starostlivosť o mladé lesné porasty ich ochranou proti burine, zveri a ich výchovu prerieďovaním a odstraňovaním nežiaducich drevín z porastu za účelom ich skvalitnenia a stability. Túto základnú starostlivosť doplňujú práce v ochrane lesa, zamerané na prevenciu a priamu obranu proti škodlivým činiteľom, práce na odstraňovaní inváznych bylín a drevín, ostatné pestovateľské práce, práce na zachovaní a reprodukcii genofondu lesných drevín a práce na udržiavaní lesnej dopravnej siete pre potreby realizácie pestovateľskej činnosti. Ide o odbornú činnosť, zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch takým spôsobom a v takom rozsahu, aby sa uchovala ich biologická diverzita, odolnosť, produkčná a obnovná schopnosť, životnosť a schopnosť plniť produkčné, sociálne a ekologické funkcie lesov. Ide o diferencované hospodárenie v lesoch, pri ktorom sa zohľadňujú rozmanité prírodné, porastové, hospodárske, ekonomické a spoločenské podmienky a požiadavky, uplatnené pri vyhotovení a realizácií programu starostlivosti o lesy a postupy podľa osobitných predpisov pri odstraňovaní následkov mimoriadnych okolností a nepredvídaných škôd na lesoch.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Cena
Odhadovaná hodnota
1,279,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.