Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Stavebné práce na objektoch stredných škôl - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

D-Hohenstein-Ernstthal: Stavebné práce na objektoch stredných škôl

  • Uverejnené
    08/11/2011
  • Lehota
    29/11/2011
  • Otváranie ponúk
    29/11/2011
  • Udelenie zákazky
    20/12/2011
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Miesto plnenia
NUTS code: DED45 Zwickau
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45214220 Stavebné práce na objektoch stredných škôl
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
262,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
295,599.81 EUR
Referenčné číslo ponuky
SARI11/12_NP02/L07
Opis

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Poštová adresa: Altmarkt 41
Mesto: Hohenstein-Ernstthal
PSČ: 09337
Krajina: DEU
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/11/2011 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
262,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
295,599.81 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Plesch & Seidel GmbH
Poštová adresa: Auerbacher Straße 93
Mesto: Klingenthal
PSČ: 08248
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.