Publications Office of the EU
Španielsko-Bilbao: Pracovné stanice - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Bilbao: Pracovné stanice

  • Uverejnené
    05/07/2014
  • Lehota
    11/08/2014
  • Udelenie zákazky
    31/10/2014
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Centro Informático Municipal de Bilbao, S.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30214000 Pracovné stanice
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,171,487.60 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,171,487.60 EUR
Referenčné číslo ponuky
201406059EH
Opis

Renovación de PCs para el parque microinformático municipal.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Kód CPV

30214000 - Pracovné stanice

30213000 - Osobné počítače

Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,171,487.60 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,171,487.60 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: S.S. Hard
Poštová adresa: Polig. Ind. Inbisa, 20B
Mesto: Trapaga
PSČ: 48510
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.