Publications Office of the EU
Taliansko-Monselice: Výsadba a údržba zelených plôch - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Taliansko-Monselice: Výsadba a údržba zelených plôch

  • Uverejnené
    09/05/2018
  • Lehota
    14/06/2018
  • Otváranie ponúk
    18/06/2018
  • Udelenie zákazky
    20/08/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Centrale Unica di Committenza di Monselice Provincia di Padova c/o Comune di Monselice
Miesto plnenia
NUTS code: ITH36 Padova
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITH36 Padova
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
932,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
202,728.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Udelenie štvorročnej verejnej služby ekologickej údržby.
Belgicko/

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Centrale Unica di Committenza di Monselice Provincia di Padova c/o Comune di Monselice
Poštová adresa: Piazza S. Marco 1
Mesto: Monselice
Kód NUTS: ITH36
Krajina: ITA
Hlavná adresa: www.comune.monselice.padova.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/06/2018 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
932,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
202,728.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Caramori S.r.l.
Poštová adresa:
Mesto: VR
PSČ:
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.