Publications Office of the EU
Rumunsko-Cluj-Napoca: Laboratórne činidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Cluj-Napoca: Laboratórne činidlá

  • Udelenie zákazky
    25/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Universitatea de Medicină şi Farmacie „Iuliu Haţieganu” Cluj-Napoca
Miesto plnenia
NUTS code: RO113 Cluj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO113 Cluj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33696500 Laboratórne činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
94,020.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
6,633,900.23 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
25
Referenčné číslo ponuky
4288047-35-19
Opis

Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul de solicitare clarificari este cel prevazut la I.3.) (19 zile).
Furnizare reactivi de laborator: 25 loturi, descriere conform caietului de sarcini.
Cantitatile minime si maxime pentru acordul-cadru, precum și pentru contractele subsecvente se regasesc in caietul de sarcini.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.