Publications Office of the EU
D-Kolín: Vápno - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

D-Kolín: Vápno

  • Uverejnené
    27/09/2012
  • Lehota
    23/11/2012
  • Otváranie ponúk
    26/11/2012
  • Udelenie zákazky
    28/11/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AVG Köln mbH
Miesto plnenia
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44921200 Vápno
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
482,250.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
035/12 BM
Opis

Lieferung von Weißfeinkalk nach DIN 19611
CaO-Gehalt ca. 96 %, t 60 °C = 1-4 Min.
Qualität für Müllverbrennungsanlagenm

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/11/2012 00:00
Kód CPV

44921200 - Vápno

09000000 - Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie

09100000 - Palivá

Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
482,250.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Spenner Zement GmbH & Co. KG
Poštová adresa: Hüchtchenweg
Mesto: Erwitte
PSČ: 59597
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.