Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Uverejnené
    02/05/2025
  • Lehota
    02/06/2025
  • Otváranie ponúk
    02/06/2025
  • Udelenie zákazky
    04/09/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Grand Besançon Métropole
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRC21 Doubs
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
24962000 Chemikálie na úpravu vody
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,220,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,220,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
7
Referenčné číslo ponuky
2024-FCS-DEA-0209
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.marches-securises.fr
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/06/2025 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.