Publications Office of the EU
Nemecko-Chemnitz: Montáž priečok - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Chemnitz: Montáž priečok

  • Uverejnené
    23/05/2013
  • Lehota
    05/07/2013
  • Otváranie ponúk
    05/07/2013
  • Udelenie zákazky
    03/09/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Rettungszweckverband Chemnitz-Erzgebirge
Miesto plnenia
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45421141 Montáž priečok
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
42,748.37 EUR
Referenčné číslo ponuky
IRLS231_11B
Opis

IRLS231_11B - Glasfaltwände.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/07/2013 09:15
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
42,748.37 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Metallbau Dietze GbR
Poštová adresa: Glösaer Straße 1
Mesto: Chemnitz
PSČ: 09131
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.