Publications Office of the EU
Rakúsko-Graz: Zdravotnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakúsko-Graz: Zdravotnícke služby

  • Uverejnené
    24/05/2022
  • Lehota
    04/07/2022
  • Udelenie zákazky
    18/07/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Arbeitsmarktservice Steiermark
Miesto plnenia
NUTS code: AT22 Steiermark
Sídlo kupujúceho
NUTS code: AT22 Steiermark
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85100000 Zdravotnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
445,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
445,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
141.122
Opis

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Arbeitsmarktservice Steiermark
Vnútroštátne registračné číslo: 9110002553327
Poštová adresa: Babenbergerstraße 33
Mesto: Graz
Kód NUTS: AT22
PSČ: 8020
Krajina: AUT
Hlavná adresa: www.ams.at
Elektronicky:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
445,500.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
445,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BBRZ Österreich
Poštová adresa:
Mesto: Linz
PSČ:
Krajina: AUT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.