Publications Office of the EU
Průtokový cytometr se sorterem - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Průtokový cytometr se sorterem

  • Uverejnené
    28/01/2025
  • Lehota
    24/02/2025
  • Udelenie zákazky
    28/04/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Vysoké učení technické v Brně
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,545,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,544,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
01/2025
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru se sortérem. Součástí dodávky je doprava, instalace zboží a zaškolení obsluhy. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nabídková cena
Odhadovaná hodnota
4,545,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
4,544,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BioTech a.s.
Poštová adresa:
Mesto: Praha - Strašnice
PSČ: 10800
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.