Publications Office of the EU
Ponuka na dodávku bevacizumabu, verejná súťaž č.: F.Y.Y. 59/2024 (YY a OAY), ref. č. Fak. F.Y.Y.13.25.02.08.193 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Ponuka na dodávku bevacizumabu, verejná súťaž č.: F.Y.Y. 59/2024 (YY a OAY), ref. č. Fak. F.Y.Y.13.25.02.08.193

  • Uverejnené
    04/06/2024
  • Lehota
    05/07/2024
  • Otváranie ponúk
    05/07/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Υπουργείο Υγείας
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33652100 Antineoplastické činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,046,400.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Αρ. Διαγωνισμού: Φ.Υ.Υ. 59/2024 (YY και OAY), Αρ.Φακ. Φ.Υ.Υ.13.25.02.08.193
Opis

Dodanie č. verejnej súťaže týkajúcej sa bevacizumabu: RR 59/2024 (RR a OAY) F.Y.Y.13.25.02.08.193

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6883299
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=6883299
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/07/2024 12:30
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.