Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Návrhárske a architektonické služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Návrhárske a architektonické služby

  • Udelenie zákazky
    02/03/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Muzeum Wojska Polskiego
Miesto plnenia
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71220000 Návrhárske a architektonické služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
120,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
120,000.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZP-4/2009
Opis

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
120,000.00
Konečná hodnota zákazky
120,000.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: WXCA Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Warszawa
PSČ:
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.