Publications Office of the EU
Holandsko-Dwingeloo: Elektrické skrine - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Dwingeloo: Elektrické skrine

  • Uverejnené
    05/06/2023
  • Lehota
    18/07/2023
  • Otváranie ponúk
    18/07/2023
  • Udelenie zákazky
    13/09/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stichting Nederlandse Wetenschappelijk Onderzoek Instituten (NWO-I)
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31682100 Elektrické skrine
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
313,747.42 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Referenčné číslo ponuky
ASTRON-INK-HJ-230101
Opis

Assemblage en levering van
Antenna Processing Subrack voor LOFAR2.0

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stichting Nederlandse Wetenschappelijk Onderzoek Instituten (NWO-I)
Vnútroštátne registračné číslo: 111590197
Poštová adresa: Oude Hoogeveensedijk 4
Mesto: DWINGELOO
Kód NUTS: NL
PSČ: 7991PD
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: H Jonkers
Hlavná adresa: http://www.astron.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/299352/details
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/07/2023 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
313,747.42 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Comdes Componenten B.V.
Poštová adresa: Platinastraat 25
Mesto: Zoetermeer
PSČ: 2718SZ
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.