Publications Office of the EU
PL-Gdynia: Zobrazovacie zariadenia na zdravotnícke, stomatologické a veterinárne účely - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Gdynia: Zobrazovacie zariadenia na zdravotnícke, stomatologické a veterinárne účely

  • Uverejnené
    15/11/2012
  • Lehota
    27/12/2012
  • Otváranie ponúk
    27/12/2012
  • Udelenie zákazky
    03/01/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Szpital Morski im. PCK
Miesto plnenia
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33110000 Zobrazovacie zariadenia na zdravotnícke, stomatologické a veterinárne účely
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
42,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
41,835.68 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
D25E/251/16-23rj/12.
Opis

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiotokografów i mikroskopów.Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania częściowe: Zadanie nr 1 – kardiotokografy – 5 szt; Zadanie nr 2 mikroskopy – 2 szt. 2. Graniczne parametry techniczno-użytkowe określone są w Zestawieniu parametrów granicznych – odpowiednio załączniki nr 4.1, 4.2 i 4.3 do SIWZ.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/12/2012 11:15
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.