Publications Office of the EU
Litva-Kaunas: Služby na údržbu a opravu softvéru - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Kaunas: Služby na údržbu a opravu softvéru

  • Uverejnené
    24/08/2021
  • Lehota
    29/09/2021
  • Udelenie zákazky
    21/10/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Kauno miesto savivaldybės administracija
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
74,184.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Perkamos darbo užmokesčio ir personalo apskaitos informacinės sistemos „PASKATA“, įskaitant atostogų planavimo ir administravimo modulį, (toliau Sistema) priežiūros ir funkcionalumo plėtimo paslaugos. Sistemos priežiūros paslaugos sudaro konsultacijų, skirtų darbui su Sistema teikimas, nedidelės apimties programavimo paslaugų (ataskaitų, Sistemos formų papildymas / modifikavimas ir pan.) teikimas; pasikeitus objektyvioms aplinkybėms (buhalterinę apskaitą reglamentuojantiems Lietuvos Respublikos įstatymams ar įstatymų lydimiesiems aktams ir pan.) atitinkamų Sistemos programinės įrangos pakeitimas. Sistemos funkcionalumo plėtimo paslaugos apima Sistemos programavimo paslaugų teikimą. Sistemos priežiūros paslaugos pradedamos teikti nuo sutarties įsigaliojimo dienos ir teikiamos 36 mėnesius, o Sistemos funkcionalumo plėtimo paslaugos teikiamos pagal poreikį pateikiant užsakymus.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Kauno miesto savivaldybės administracija
Vnútroštátne registračné číslo: 188764867
Poštová adresa: Laisvės al. 96
Mesto: Kaunas
Kód NUTS: LT
PSČ: 44251
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Gineta Bartkuvienė
Hlavná adresa: http://www.kaunas.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=593412&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
74,184.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: UAB „CGI Lithuania“
Poštová adresa: Perkūnkiemio g. 4A
Mesto: Vilnius
PSČ: LT-12128
Krajina: LTU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.