Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Opravy a údržba lekárskych zariadení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Opravy a údržba lekárskych zariadení

  • Uverejnené
    28/05/2016
  • Lehota
    08/07/2016
  • Otváranie ponúk
    28/07/2016
  • Udelenie zákazky
    14/09/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Comunida de Madrid, Consejería de Sanidad, Hospital G. U. «Gregorio Marañón»
Miesto plnenia
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
271,256.54 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
160,650.58 EUR
Referenčné číslo ponuky
213/2016
Opis

Servicio de mantenimiento preventivo, correctivo y validación de los equipos de esterilización y otros elementos de la marca Matachana instalados en el Hospital General Universitario Gregorio Marañón.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/07/2016 10:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
271,256.54 EUR
Konečná hodnota zákazky
160,650.58 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Antonio Matachana, S.A.
Poštová adresa: Almogavers, 174
Mesto: Barcelona
PSČ: 08018
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.