Publications Office of the EU
Nemecko-Düsseldorf: Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Düsseldorf: Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky

  • Uverejnené
    11/04/2014
  • Lehota
    30/05/2014
  • Otváranie ponúk
    30/05/2014
  • Udelenie zákazky
    04/08/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
Miesto plnenia
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90911200 Čistenie (upratovanie) budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,456,830.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,308,386.08 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
17
Referenčné číslo ponuky
16/10-2014-0092
Opis

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Poštová adresa: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Mesto: Düsseldorf
PSČ: 40225
Krajina: DEU
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
30/05/2014 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.