Publications Office of the EU
Dodávka a inštalácia vybavenia pre športové ihriská v meste Pomorie a obci Gaberovo, obec Pomorie, v rámci dvoch pozemkov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka a inštalácia vybavenia pre športové ihriská v meste Pomorie a obci Gaberovo, obec Pomorie, v rámci dvoch pozemkov

  • Uverejnené
    02/09/2026
  • Dnes
    04/09/2026
  • Lehota
    01/10/2026
  • Otváranie ponúk
    02/10/2026
Stav
Uverejnené
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG341 Бургас
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
43325000 Zariadenia pre parky a ihriská
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
80,531.90 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
605947
Opis

Predmetom tejto zákazky je určenie dodávateľa na dodávku a inštaláciu vybavenia športového ihriska v Pomorí a športového ihriska v Gaberove, obec Pomorie, podľa osobitnej potreby verejného obstarávateľa. Časť №1: „Dodávka a inštalácia vybavenia pre športové ihrisko na pozemku I v 195 podľa plánu Pomorie (PI 57491.504.66 podľa KK)“; Časť №2: „Dodávka a inštalácia vybavenia pre športové ihrisko v regulovanej oblasti I, ot. 19 podľa plánu obce Gaberovo, obsht. Podrobný opis všetkých plánovaných činností a technických charakteristík každej časti je uvedený v technickej špecifikácii pripojenej k dokumentácii – príloha № 1. ​​​​​​​

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/605947
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://app.eop.bg/today/605947
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/10/2026 14:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.