Publications Office of the EU
Fínsko-Oulu: Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fínsko-Oulu: Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení

  • Uverejnené
    27/03/2020
  • Lehota
    15/05/2020
  • Otváranie ponúk
    15/05/2020
  • Udelenie zákazky
    22/09/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Oulun Infra -liikelaitos
Miesto plnenia
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50230000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,598,146.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
OUKA/2447/02.08.01/2020
Opis

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/05/2020 13:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,598,146.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Oulun Konetyö Oy
Poštová adresa: Kaulaintie 5
Mesto: Oulu
PSČ: FI-90420
Krajina: FIN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.