Publications Office of the EU
Poľsko-Karczew: Stavebné práce na úprave mostov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Karczew: Stavebné práce na úprave mostov

  • Uverejnené
    19/05/2017
  • Lehota
    05/07/2017
  • Udelenie zákazky
    18/08/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Powiat Otwocki – Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45221100 Stavebné práce na úprave mostov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,383,752.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,845,894.78 EUR
Referenčné číslo ponuky
ZDP/P-08/2017
Opis

Budowa mostu przez rzekę Świder bez wyposażenia obiektu, budowa muru oporowego pod wiaduktem drogi wojewódzkiej Nr 721, przebudowa sieci gazowej, przebudowa urządzeń telekomunikacyjnych, wykonanie nasypów przy obiekcie oraz wycinka drzew.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Powiat Otwocki – Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku z/s w Karczewie
Vnútroštátne registračné číslo: 532-20-08-671
Poštová adresa: ul. Bohaterów Westerplatte 36
Mesto: Karczew
Kód NUTS: PL129
PSČ: 05-480
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Marcin Kasprzak, Małgorzata Zawadka
Hlavná adresa: www.powiat-otwocki.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,383,752.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,845,894.78 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY Sp. z o.o., BUDOWNICTWO Spółka Komandytowa
Poštová adresa: Warszawa
Mesto: Warszawa
PSČ: 03-228
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.