Publications Office of the EU
Francúzsko-Saint-Jean-de-Luz: Finančné a poisťovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Saint-Jean-de-Luz: Finančné a poisťovacie služby

  • Uverejnené
    23/08/2019
  • Lehota
    30/09/2019
  • Otváranie ponúk
    01/10/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Office de tourisme Pays Basque
Miesto plnenia
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66000000 Finančné a poisťovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
95,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
OTPB19_001
Opis

Contrat d'assurance de prévoyance et de mensualisation pour l'ensemble du personnel de l'Office de tourisme du Pays Basque pur les années 2020 et 2021

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=29567&orgAcronyme=s4g
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/10/2019 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.