Publications Office of the EU
UK-Welwyn Garden City: Geotechnické inžinierske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Welwyn Garden City: Geotechnické inžinierske služby

  • Udelenie zákazky
    08/10/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71332000 Geotechnické inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
200,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
200,000.00 GBP
Referenčné číslo ponuky
C632
Opis

Geotechnical engineering services. Geotechnical Engineering services to Chalk Mines in Chantry Lane, Hatfield.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00
Konečná hodnota zákazky
200,000.00 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ian Farmer Associates (1998) Ltd
Poštová adresa: Unit 1, Bamburgh Court,, Team Valley Trading Estate,
Mesto: Gateshead.
PSČ: NE11 0TX
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.