Publications Office of the EU
„Prenájom automatického močového potrubia a dodávka diagnostiky na chemické a sedimentačné vyšetrenie moču“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

„Prenájom automatického močového potrubia a dodávka diagnostiky na chemické a sedimentačné vyšetrenie moču“

  • Uverejnené
    31/07/2026
  • Lehota
    31/08/2026
  • Dnes
    31/08/2026
  • Otváranie ponúk
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33694000 Diagnostické činidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
8,226,448.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
044/KS/2026/OŘ
Opis

Predmetom tohto postupu verejného obstarávania je zabezpečenie nepretržitej dodávky diagnostiky a prenájmu hnuteľného majetku, t. j. automatických močových liniek (ďalej len „linky“) na chemické a sedimentačné vyšetrenie moču počas 96 mesiacov alebo do vyčerpania hodnoty rámcovej kúpnej zmluvy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_1330.html
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_1330.html
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/08/2026 10:30
Metóda zadávania zákazky
Nejnižší nabídková cena v Kč bez DPH
Odhadovaná hodnota
8,226,448.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.