Publications Office of the EU
Francúzsko-Štrasburg: Fotokopírovacie stroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Štrasburg: Fotokopírovacie stroje

  • Uverejnené
    15/09/2017
  • Lehota
    13/10/2017
  • Otváranie ponúk
    14/10/2017
  • Udelenie zákazky
    20/11/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
CCI Grand Est
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF Grand Est
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30121100 Fotokopírovacie stroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
900,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
APOFF170901
Opis

Location, maintenance de matériels de reprographies et solutions logicielles associées pour les besoins des CCI: Grand Est, Alsace Eurométropole, Ardennes, Haute Marne, Marne, Troyes et l'Aube.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/index.php?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=347343&orgAcronyme=l2m
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/10/2017 09:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
900,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Canon
Poštová adresa: 7 place des Tanneurs
Mesto: Lingolsheim
PSČ: 67380
Krajina: FRA

Oficiálny názov: Bureautique Rhenane FAC Simile
Poštová adresa: 3 rue de Dublin
Mesto: Schiltigheim
PSČ: 67300
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.