Publications Office of the EU
Nemecko-Eisenberg: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Eisenberg: Farmaceutické výrobky

  • Uverejnené
    06/10/2018
  • Udelenie zákazky
    07/12/2018
  • Lehota
    30/09/2020
  • Otváranie ponúk
    01/10/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AOK – Rheinland-Pfalz/Saarland – Die Gesundheitskasse
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEB Rheinland-Pfalz
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.03 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Abschluss nicht exklusiver Rabattverträge nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Pegfilgrastim (ATC: L03AA13) innerhalb des Zeitraumes vom 1.12.2018 bis zum 30.11.2020 mit jederzeitiger Möglichkeit des Vertragsabschlusses (open-house-Modell).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: AOK Rheinland-Pfalz/Saarland – Die Gesundheitskasse
Poštová adresa: Virchowstraße 30
Mesto: Eisenberg
Kód NUTS: DEB
PSČ: 67304
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Kerstin Blasius
Hlavná adresa: www.aok-gesundheitspartner.de/rp/arzneimittel/open_house_verfahren/index.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/10/2020 08:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
0.03 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: CC Pharma GmbH
Poštová adresa: In den Feldern 2
Mesto: Densborn
PSČ: 54570
Krajina: DEU

Oficiálny názov: accord healthcare GMBH
Poštová adresa: Sägewerkstraße 3
Mesto: Freilassing
PSČ: 83395
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.