Publications Office of the EU
Francúzsko-Angers: Prevádzka vykurovacích zariadení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Angers: Prevádzka vykurovacích zariadení

  • Uverejnené
    21/04/2021
  • Lehota
    20/05/2021
  • Otváranie ponúk
    25/05/2021
  • Udelenie zákazky
    11/06/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
LogiOuest
Miesto plnenia
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50721000 Prevádzka vykurovacích zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
165,388.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Lo21-01
Opis

Les prestations comprennent :
-Un marché d'exploitation des installations collectives de chauffage, d'eau chaude sanitaire et connexes de type Cpi, Pfi et Pf avec garantie totale.
-16 ensembles immobiliers
-Réalisation de travaux programmés

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://polylogis.marches-publics.info/accueil.htm
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/05/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
165,388.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: IDEX ENERGIES
Poštová adresa: 33 avenue du Couvent des Minimes
Mesto: La Riche
PSČ: 37520
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.